
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- 3 trepte de putere
- Lățime: 60 cm
- Clasa energetică: C
- Diametru țeavă de evacuare: 150 mm
- Capacitate de absorbție: 300 m³/h
- Comandă prin buton
- Filtru din aluminiu
- Nivel maxim de zgomot: 63 dB
- Dimensiuni (HxLxA): 198x595x481 mm
- Culoare: inox
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 63 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 300 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Culoare | Inox |
| Design | Convenţional |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Inaltime | 19.8 cm |
| Adancime | 48.1 cm |
| Garanție | 24 luni |