
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- 3 επίπεδα ισχύος
- Πλάτος: 60 εκ.
- Ενεργειακή κλάση: C
- Διάμετρος σωλήνα εξόδου: 150 mm
- Ικανότητα απορρόφησης: 300 m3/h
- Χειρισμός μέσω κουμπιού
- Φίλτρο αλουμινίου
- Μέγιστο επίπεδο θορύβου: 63 dB
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 198x595x481 mm
- Χρώμα: Ανοξείδωτο
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 300 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Χρώμα | Inox |
| Σχέδιο | Συμβατικός |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Γ |
| Υψος | 19.8 cm |
| Βάθος | 48.1 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |