- -15,34 €
- Изчерпано

- Мощност: 2x95 W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 2x95 W
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 450 м³/н |
| Брой двигатели | 2 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Дизайн | Телескопичен |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Ширина | 60 cm |