- -15,34 €
- Stoc epuizat

Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285NG
- Putere: 2x95 W
- Alimentare: 220 / 240V, 50Hz
- Tip constructie: Telescopic
- Panoul frontal din otel inoxidabil
- Nivel de zgomot: 46 dBA
- 2 trepte
- Iluminare cu halogen 15W
- Debit maxim de aer: 450 m3/h
- Clasa de eficienta energetica: A
- 2 filtre din aluminiu (lavabile)
- 2 motoare
- Latime: 60 cm
- Diametru ventilator: 120 mm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285NG
- Putere: 2x95 W
- Alimentare: 220 / 240V, 50Hz
- Tip constructie: Telescopic
- Panoul frontal din otel inoxidabil
- Nivel de zgomot: 46 dBA
- 2 trepte
- Iluminare cu halogen 15W
- Debit maxim de aer: 450 m3/h
- Clasa de eficienta energetica: A
- 2 filtre din aluminiu (lavabile)
- 2 motoare
- Latime: 60 cm
- Diametru ventilator: 120 mm
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 190 W |
| Trepte putere | 1 |
| Nivel zgomot | 46 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 450 m³/h |
| Numar motoare | 2 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Negru |
| Design | Telescopic |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Latime | 60 cm |