- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 2x95 W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 2x95 W
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 190 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Επίπεδο θορύβου | 46 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 450 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Πλάτος | 60 cm |