- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 140 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 650 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Тип светлина | LED |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ширина | 63 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |