- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 140 W |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Tip lumina | LED |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Latime | 63 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |