- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 140 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 650 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Τύπος φωτός | LED |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Πλάτος | 63 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |