- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Mаксимален въздушен поток | 650 м³/н |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Функции | Тих режим на работа |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Материал филтър | Алуминий |
| Ширина | 60 cm |
| Диаметър на вентилатора | 120 мм |