- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Μέγιστη ροή αέρα | 650 m³/n |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Πλάτος | 60 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |