- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Negru |
| Functii | Modul liniștit de lucru |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Material filtru | Aluminiu |
| Latime | 60 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 120 mm |