- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 650 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Метал |
| Дизайн | Декоративен |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане, Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас A |
| Височина | 86.1 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 47.5 cm |
| Дължина на кабела | 0 м |