- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 190 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 650 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση, Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Υψος | 86.1 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 47.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0 m |