- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 190 W |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Argint |
| Material | Metal |
| Design | Decorativ |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea, Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Inaltime | 86.1 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 47.5 cm |
| Lungime cablu | 0 m |