- Изчерпано
Тип монтиране: Стандартно
Употреба: Домашна
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Осветление
Цвят: Бял
Минимален въздушен поток 222 м³/н
Mаксимален въздушен поток 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 60 W
Нива на мощност: 3
Захранващо напрежение: 230 V
Брой двигатели: 2
Енергиен клас: Клас C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението: Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Стандартно
Употреба: Домашна
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Осветление
Цвят: Бял
Минимален въздушен поток 222 м³/н
Mаксимален въздушен поток 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 60 W
Нива на мощност: 3
Захранващо напрежение: 230 V
Брой двигатели: 2
Енергиен клас: Клас C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението: Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 60 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 71 dB |
| Минимален въздушен поток | 224 м³/н |
| Mаксимален въздушен поток | 326.4 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Бял |
| Материал | Стомана |
| Дизайн | Конвенционален |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Енергиен клас | Клас C |
| Годишна енергийна консумация | 57 kWh |
| Динамична ефективност на потока | Клас E |
| Ефективност на осветлението | Клас A |
| Ефективност на филтъра за мазнини | Клас C |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 50 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Тегло | 7 Kg |