- Χωρίς απόθεμα
Тип монтиране: Стандартно
Употреба: Домашна
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Осветление
Цвят: Бял
Минимален въздушен поток 222 м³/н
Mаксимален въздушен поток 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 60 W
Нива на мощност: 3
Захранващо напрежение: 230 V
Брой двигатели: 2
Енергиен клас: Клас C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението: Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Стандартно
Употреба: Домашна
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Осветление
Цвят: Бял
Минимален въздушен поток 222 м³/н
Mаксимален въздушен поток 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 60 W
Нива на мощност: 3
Захранващо напрежение: 230 V
Брой двигатели: 2
Енергиен клас: Клас C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението: Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 60 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 71 dB |
| Ελάχιστη ροή αέρα | 224 m³/n |
| Μέγιστη ροή αέρα | 326,4 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Σχέδιο | Συμβατικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Γ |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 57 kWh |
| Δυναμική απόδοση ροής | Κατηγορία Ε |
| Απόδοση φωτισμού | Κατηγορία Α |
| Αποδοτικότητα φίλτρου λίπους | Κατηγορία Γ |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Βάρος | 7 Kg |