- Stoc epuizat
Тип монтиране: Стандартно
Употреба: Домашна
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Осветление
Цвят: Бял
Минимален въздушен поток 222 м³/н
Mаксимален въздушен поток 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 60 W
Нива на мощност: 3
Захранващо напрежение: 230 V
Брой двигатели: 2
Енергиен клас: Клас C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението: Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Стандартно
Употреба: Домашна
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Осветление
Цвят: Бял
Минимален въздушен поток 222 м³/н
Mаксимален въздушен поток 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 60 W
Нива на мощност: 3
Захранващо напрежение: 230 V
Брой двигатели: 2
Енергиен клас: Клас C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението: Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 60 W |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 71 dB |
| Debit minim de aer absorbit | 224 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 326.4 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Alb |
| Material | Oţel |
| Design | Convenţional |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Consum anual energie | 57 kWh |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa E |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa C |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 7 Kg |