- Изчерпано

Тип контролен панел: Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Сребрист
Минимален въздушен поток: 216 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 429.4 м³/н
Ниво на шум: 55 dB, 70 dB
Мощност: 105 W
Нива на мощност: 3
Брой двигатели: 1
Енергиен клас: C
Динамична ефективност на потока: D
Ефективност на осветлението : B
Ефективност на филтъра за мазнини: C
Годишна енергийна консумация: 50 kWh
Височина: 68 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 47.5 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7 Kg
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тип контролен панел: Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Сребрист
Минимален въздушен поток: 216 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 429.4 м³/н
Ниво на шум: 55 dB, 70 dB
Мощност: 105 W
Нива на мощност: 3
Брой двигатели: 1
Енергиен клас: C
Динамична ефективност на потока: D
Ефективност на осветлението : B
Ефективност на филтъра за мазнини: C
Годишна енергийна консумация: 50 kWh
Височина: 68 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 47.5 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7 Kg
Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 105 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 429.4 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Cив |
| Материал | Инокс |
| Дизайн | Декоративен |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Енергиен клас | Клас C |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1 м |