- Χωρίς απόθεμα

Тип контролен панел: Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Сребрист
Минимален въздушен поток: 216 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 429.4 м³/н
Ниво на шум: 55 dB, 70 dB
Мощност: 105 W
Нива на мощност: 3
Брой двигатели: 1
Енергиен клас: C
Динамична ефективност на потока: D
Ефективност на осветлението : B
Ефективност на филтъра за мазнини: C
Годишна енергийна консумация: 50 kWh
Височина: 68 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 47.5 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7 Kg
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тип контролен панел: Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Сребрист
Минимален въздушен поток: 216 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 429.4 м³/н
Ниво на шум: 55 dB, 70 dB
Мощност: 105 W
Нива на мощност: 3
Брой двигатели: 1
Енергиен клас: C
Динамична ефективност на потока: D
Ефективност на осветлението : B
Ефективност на филтъра за мазнини: C
Годишна енергийна консумация: 50 kWh
Височина: 68 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 47.5 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7 Kg
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 105 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 429,4 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Inox |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Γ |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |