- Stoc epuizat

Тип контролен панел: Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Сребрист
Минимален въздушен поток: 216 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 429.4 м³/н
Ниво на шум: 55 dB, 70 dB
Мощност: 105 W
Нива на мощност: 3
Брой двигатели: 1
Енергиен клас: C
Динамична ефективност на потока: D
Ефективност на осветлението : B
Ефективност на филтъра за мазнини: C
Годишна енергийна консумация: 50 kWh
Височина: 68 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 47.5 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7 Kg
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тип контролен панел: Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Сребрист
Минимален въздушен поток: 216 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 429.4 м³/н
Ниво на шум: 55 dB, 70 dB
Мощност: 105 W
Нива на мощност: 3
Брой двигатели: 1
Енергиен клас: C
Динамична ефективност на потока: D
Ефективност на осветлението : B
Ефективност на филтъра за мазнини: C
Годишна енергийна консумация: 50 kWh
Височина: 68 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 47.5 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7 Kg
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 105 W |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 429.4 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Gri |
| Material | Inox |
| Design | Decorativ |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Latime | 60 cm |
| Lungime cablu | 1 m |