- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Електрическо |
| Цвят | Черен |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Метал |
| Ключови характеристики | Голяма площ за печене |
| Брой грилове | 1 |
| Ширина | 39 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Диаметър | 39 cm |
| Площ за готвене (см) | 39 |