- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Electric |
| Culoare | Negru |
| Tip | Fix |
| Material | Metal |
| Caracteristici cheie | O zonă mare de coacere |
| Numărul de grătare | 1 |
| Lăţime | 39 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Diametru | 39 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 39 |