- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Голяма площ за печене |
| Αριθμός σχαρών | 1 |
| Πλάτος | 39 cm |
| Μήκος | 39 cm |
| Διάμετρος | 39 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 39 |