- -1,53 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища, Дърва |
| Цвят | Червен, Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Стомана, Метал |
| Ключови характеристики | Вентилационни слотове |
| Брой нагреватели | 1 |
| Височина | 36.5 cm |
| Ширина | 36.5 cm |
| Диаметър | 35.5 cm |
| Площ за готвене (см) | 35.5 x 35.5 |