- -1,53 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο, Ξύλο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Ατσάλι, Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Вентилационни слотове |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Υψος | 36.5 cm |
| Πλάτος | 36.5 cm |
| Διάμετρος | 35.5 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 35.5 x 35.5 |