- -1,53 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune, Lemn |
| Culoare | Rosu, Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Fix |
| Material | Oţel, Metal |
| Caracteristici cheie | Sloturi de ventilație |
| Numărul de încălzitoare | 1 |
| Înălţime | 36.5 cm |
| Lăţime | 36.5 cm |
| Diametru | 35.5 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 35.5 x 35.5 |