- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Газ, Пропан |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на газ |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Стомана, Метал |
| Ключови характеристики | Автоматично запалване, Контрол на температурата, Преносимо, Студени дръжки, Термометър |
| Материал грил | Стомана |
| Мощност | 3.5 kW |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 69 cm |
| Дължина | 48 cm |
| Тегло | 7 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |