- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Αέριο, Пропан |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Барбекю на газ |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Ατσάλι, Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Автоматично запалване, Ελεγχος θερμοκρασίας, Φορητό, Θερμομονωμένς λαβές, Θερμόμετρο |
| Υλικό σχάρας | Ατσάλι |
| Εξουσία | 3.5 kW |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 69 cm |
| Μήκος | 48 cm |
| Βάρος | 7 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |