- -51,13 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Gaz, Propan |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Gaz Barbecue |
| Tip | Detasabil |
| Material | Oţel, Metal |
| Caracteristici cheie | Aprindere automată, Controlul temperaturii, Portabil, Mânere rece, Termometru |
| Material pentru grătar | Oţel |
| Putere | 3.5 kW |
| Înălţime | 36 cm |
| Lăţime | 69 cm |
| Lungime | 48 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Garanție | 24 месеца |