- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Електрическо |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Електрическо барбекю |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Ключови характеристики | 2 колела, Защитен капак, рафт |
| Материал грил | С незалепващо покритие- |
| Мощност | 2400 W |
| Височина | 97 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дължина | 90 cm |
| Площ за готвене (см) | 44 x 33.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |