- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικό μπάρμπεκιου |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Μέταλλο, Αλουμίνιο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 2 ρόδες, Προστατευτικό κάλυμμα, Ράφι |
| Υλικό σχάρας | С незалепващо покритие- |
| Εξουσία | 2400 W |
| Υψος | 97 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 44 x 33.5 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |