- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Electric |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Gratar electric |
| Tip | Detasabil |
| Material | Metal, Aluminiu |
| Caracteristici cheie | 2 roti, Strat protector, Raft |
| Material pentru grătar | Cu acoperire non-stick- |
| Putere | 2400 W |
| Înălţime | 97 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 44 x 33.5 cm |
| Garanție | 24 месеца |