
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Дърва |
| Цвят | Червен, Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Стомана |
| Ключови характеристики | Пепелник |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 42 cm |
| Дължина | 28 cm |