- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Lemn |
| Culoare | Rosu, Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Fix |
| Material | Oţel |
| Caracteristici cheie | Scrumieră |
| Înălţime | 30 cm |
| Lăţime | 42 cm |
| Lungime | 28 cm |