- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Ξύλο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Τασάκι |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 42 cm |
| Μήκος | 28 cm |