
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Електрическо, Дървени стърготини |
| Тип продукт | Електрическо барбекю, Опушвална |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Стомана |
| Ключови характеристики | Регулиране на височината |
| Височина | 107 cm |
| Ширина | 86 cm |
| Дължина | 66 cm |
| Тегло | 9 Kg |