
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Electric, Rumeguş |
| Tip produs | Gratar electric, Fumuriu |
| Tip | Detasabil |
| Material | Oţel |
| Caracteristici cheie | Reglarea înălțimii |
| Înălţime | 107 cm |
| Lăţime | 86 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Greutate | 9 Kg |