
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Ηλεκτρικό, Ρινίσματα ξύλου |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικό μπάρμπεκιου, Καπνιστήρι |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Регулиране на височината |
| Υψος | 107 cm |
| Πλάτος | 86 cm |
| Μήκος | 66 cm |
| Βάρος | 9 Kg |