
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Електрическо барбекю |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Алуминий |
| Ключови характеристики | Дръжки |
| Мощност | 2200 W |
| Височина | 88 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина | 48 cm |
| Площ за готвене (см) | 39.5 x 24 cm |
| Гаранция | 24 месеца |