
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Gratar electric |
| Tip | Detasabil |
| Material | Aluminiu |
| Caracteristici cheie | Mânere |
| Putere | 2200 W |
| Înălţime | 88 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Lungime | 48 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 39.5 x 24 cm |
| Garanție | 24 luni |