
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικό μπάρμπεκιου |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Дръжки |
| Εξουσία | 2200 W |
| Υψος | 88 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος | 48 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 39.5 x 24 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |