- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Стомана |
| Ключови характеристики | Вентилация, Голяма площ за печене, Дръжка за пренасяне, Регулируеми отвори за приток на въздух |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 41 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Площ за готвене (см) | 33 x 22 cm |