- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: φορητή ψησταριά με κάρβουνα
- Κατασκευή: ατσάλι με ηλεκτροστατική βαφή
- Διπλής όψης σχάρα - διαστάσεις: 33 x 22 εκ.
- Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 41 x 25 x 38 εκ.
- Χρώμα: Μαύρο
Εξαερισμός:
- Ρύθμιση της ροής αέρα
- Έλεγχος θερμοκρασίας κατά το μαγείρεμα
Καπάκι:
- Κλειδώνει
- Εξασφαλίζει ασφαλέστερη μεταφορά
Κατασκευή:
Τύπος ανοίγματος: Διπλής πλευράς (άνοιγμα 180°) – επιτρέπει τη χρήση δύο ανεξάρτητων ζωνών ψησίματος ταυτόχρονα
- Σταθερή κατασκευή από χάλυβα
- Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
- Συμπαγής και πτυσσόμενος σχεδιασμός
- Σύστημα κλειδώματος
- Λαβή μεταφοράς
- Σταθερά πόδια
Χρήση:
- Πικνίκ
- Κάμπινγκ
- Μπαλκόνι
- Βεράντα
- Οικόπεδο
- Κήπος
- Ταξίδι
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εξαερισμός, Голяма площ за печене, Λαβή μεταφοράς, Регулируеми отвори за приток на въздух |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 41 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 33 x 22 cm |