- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: grătar portabil pe cărbuni
- Construcție: oțel vopsit cu pulbere
- Grătar cu două fețe - dimensiuni: 33 x 22 cm
- Dimensiuni (LxAxÎ): 41 x 25 x 38 cm
- Culoare: negru
Ventilație:
- Reglarea fluxului de aer
- Controlul temperaturii în timpul gătitului
Capac:
- Cu închidere
- Asigură un transport mai sigur
Construcție:
Tip de deschidere: Bilateral (deschidere la 180°) – permite utilizarea simultană a două zone independente de coacere
- Construcție stabilă din oțel
- Rezistență la temperaturi ridicate
- Design compact și pliabil
- Sistem de blocare
- Mâner de transport
- Picioare stabile
Utilizare:
- Picnic
- Camping
- Balcon
- Terasă
- Teren
- Grădină
- Călătorie
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Detasabil |
| Material | Oţel |
| Caracteristici cheie | Ventilare, O zonă mare de coacere, Mâner, Găuri reglabile de aer |
| Înălţime | 38 cm |
| Lăţime | 41 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 33 x 22 cm |