- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Стомана |
| Ключови характеристики | Вентилация, Колелца, Компактен дизайн, Регулируеми отвори за приток на въздух, Сваляем капак |
| Височина | 74 cm |
| Ширина | 43 cm |
| Дължина | 43 cm |
| Тегло | 5 Kg |
| Диаметър | 41 cm |
| Площ за готвене (см) | 41 cm |