- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Detasabil |
| Material | Oţel |
| Caracteristici cheie | Ventilare, Roți, Design compact, Găuri reglabile de aer, Capacul detașabil |
| Înălţime | 74 cm |
| Lăţime | 43 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Greutate | 5 Kg |
| Diametru | 41 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 41 cm |