- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εξαερισμός, Τροχοί, Συμπαγής σχεδιασμός, Регулируеми отвори за приток на въздух, Αφαιρούμενο κάλυμμα |
| Υψος | 74 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Μήκος | 43 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Διάμετρος | 41 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 41 cm |