- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Стомана |
| Ключови характеристики | Голяма площ за печене, Колелца, Контрол на температурата, Лесно почистване, Многофункционален, Рафтове за съхранение, Регулируеми отвори за приток на въздух, Странични рафтове, Термометър на капака |
| Височина | 94 cm |
| Ширина | 115 cm |
| Дължина | 63.5 cm |
| Площ за готвене (см) | 70 x 35 cm |