- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Голяма площ за печене, Τροχοί, Ελεγχος θερμοκρασίας, Εύκολος καθαρισμός, Многофункционален, Ράφια αποθήκευσης, Регулируеми отвори за приток на въздух, Странични рафтове, Термометър на капака |
| Υψος | 94 cm |
| Πλάτος | 115 cm |
| Μήκος | 63.5 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 70 x 35 cm |