- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Detasabil |
| Material | Oţel |
| Caracteristici cheie | O zonă mare de coacere, Roți, Controlul temperaturii, Curățarea ușoară, Multifuncțional, Rafturi pentru depozitare, Găuri reglabile de aer, Rafturi laterale, Acoperiți termometrul |
| Înălţime | 94 cm |
| Lăţime | 115 cm |
| Lungime | 63.5 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 70 x 35 cm |